Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé načítání www stránky

Dobrý den, mám problém s jednou www stránkou která se mi načítá asi 1minutu a hodně mě to brzdí, s žádnou jinou stránkou takový problém nemám. Nevíte kde je chyba? Ostatním ta stránka jede O.K

No skusil sem tu stránku a v pohodě mi šla. Chromak na opeře sem neskoušel. Mě jak blbne prohlížeč tak jen promažu cache a pak je to v poho. Sice mě teď tady "ukamenujou" , ale na mazaní cache používam ccleaner jen si tam odškrtni co chceš a co ne. Osobně jen mnam mazano cache