Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash Player

Dobrý den.
Dnes jsem zaznamenal problém se zobrazením přehrávaných videí na YouTube v režimu "celá obrazovka". Přepnu-li do tohoto režimu, video se maximalizuje pouze do celého okna prohlížeče (IE10), nikoli do "celého monitoru", jako ještě donedávna.
Můžete, prosím, poradit jak opět docílit zobrazení přes celou obrazovku?

Díky

(Windows 7, flashPlayer: 11.7.700.202)

Bylo tam HTML5. Teď jsem ale vymazal dočasné soubory internetu, cookies, historii procházení atd. a vše už je OK a videa se maximalizují správně do celého monitoru (po kliknutí pravou myší do videa tam znovu mám nastavení FP).