Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna HP LaserJet 1200 series a port LPT1,2,3 přes kartu PCI

Zdravim
Mám tuto starší tiskárnu a v compu jsem neměl paralelní port LPT,tak jsem ji koupil přes PCI kartu. Ovladače jsem nainstaloval Win Vista tiskárnu vidí píše je připravena,ale když chci vytisknout stránku tak to píše probíhá tisk pak chyba-probíhá tisk a nakonec vytiskne chybu na papír: PCL XL error Subsystem : KERNEL Error : UnsupopportedProtocol Operator: 0x0 Position 0 už nevim co s tim. Dík za každou radu.

To ti teď nepovim až tedy budu na místě. USB připojení to nemá vede z toho kabel natvrdo na LPT port. Ještë jedna věc ve vlastnostech tiskárny je na výběr port LPT1 až 3 a hromada dalších který si už nepamatuju jak mám poznat který zvolit?

Teda teď jsi mě dostal. Je to ta tiskárna přesně to vim,ale podle obrázků co jsem viděl že to může mít i USB připojení tak to jsem nevěděl. Zatim tedy nic dojdu pak k dotyčnýmu a jestli je to pravda tak ho snad zabiju :-) Zatim dík.