Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s BLUE SCREENEM!!!!

Ahoj
Tak že přijdu hned k hlavní věci, stáhnul jsem si hru Metin2 a naistaloval jak jsem ju zapl (tu hru clienta) tak mi naskočil BLUE SCREEN a od té doby se mi vypíná PC ja z toho vyšiluju tak mi porad te Metin jsem odinstaloval ale pořád se mi vypíná PC
Děkuju za ODPOVĚDI

Problém s BLUE SCREENEM!

A jaký máš problém s blue screenem? S tím snad ani potíže být nemůžou.