Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avast - chybové hlášení "Modul AAVM detekoval chybu..."

Dobrý den,

potřebuji poradit s následujícím problémem:

Na modré ikoně s písmenem "a" uprostřed je červené kolečko a po
kliknutí na ni se objeví chybové hlášení "Modul AAVM detekoval chybu při práci s RPC." Co s tím?

Prováděl jsem postupně aktualizace, opravu, kontrolu aktualizace
systému Windows XP Professional - Service Pack 2, deinstalaci
Avastu a chvilku to funguje, ale za chvíli je to stejné.

Děkuji

Kryštof

[mod]Upraven titulek - původně "avast". (host)[/mod]

našel sem toto
1) Kliknete pravym tlacitkem na ikonu TENTO POCITAC a zvolte
SPRAVOVAT.
2) V levem sloupci rozbalte SLUZBY A APLIKACE.
3) Kliknete na SLUZBY.
4) V pravem sloupci se podivejte na stav sluzeb "avast! Antivirus" a
"Vzdalene volani procedur (RPC)".
5) Pokud nektera z techto sluzeb neni nastavena na automaticke
spousteni, nastavte ji tak (kliknete na ni pravym tlacitkem a
zvolte VLASTNOSTI a TYP SPOUSTENI nastavte na AUTOMATICKY).
6) Restartujte pocitac.

http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?t=41&postdays=0&postorder=asc&start=15&sid=2f7608e0167a635cc5dcc69b6306d224