Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win Setup coudn't configure Win to run on this computer's hardware - Pomoc

Zdravím, mám notebook Acer Extensa 5635 ZG, včera jsem si chtěl přeinstalovat widle, mám verzi na boot flash. Všechno probíhalo skvěle, ale při dokončování instalace to vyhodí hlášku "Windows setup could not configure Windows to run on this computer's hardware". Po pročtení X fór na netu tipuji, že je potřeba nainstalovat Intel Chipset driver -> při instalaci při výběru partitionu kam widle nainstalovat je vlevo dole "Load Drivers", když na jinou flash hodím (podle mě) správný ovladač, Windows setup stejně na té flash žádný ovladač nevidí... Už jsem zoufalej, nevím co s tím. A to jsem si chtěl jen přežehlit windows... Díky předem za jakékoliv odpovědi

Tak si na tu flash hodil nespravny ovladac. Tam sa nehadze ziadne exe ale specialny balik s inf a sys, ktory ale nepotrebujes. Win tam urcite ide normalne nainstalovat bez cachrovania s ovladacmi. formatoval si oddiel pred instalaciou? instalacku mas odkial? Nejaka skvela posahana zavirena z internetu?
Ten notebook nema recovery oddiel?