Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prehrivani notebooku

Dobry den, chtel sem se zeptat jestli neznate nejake rady ohledne tehle situace:
Pred 2 dny sem stahl crack do hry a normalne sem to rozkliknul ale nic se nedelo. Otevrel sem spravce uloh a tam byla nova uloha jmenem GWL.exe. Tak sem dal vlastnosti a nasel sem to ze to je ulozeny ve windowsu ve skryty slozce. Samozrejme to byl nejakej virus tak sem ho smazal, ale od ty doby co sem to stahl se mi furt jen pri zapnuti notebooku zacne pekne "varit". Nejake rady prosimvas?

pokud si budeš jistý ze je vše dobry jak má, udelej si bod obnovení,nazvi si ho abys ho poznal ;) a delej je třeba jednou za mesic pravidelne,pripadne před nejakym větším zásahem do PC (instalace). Bude se ti to hodit...a pokud budeš už stahovat,tak u toho pořádně přemýšlej,warez je z 70% zavirovanej.