Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acronis True Image - pomozte najít návod

Dámy a pánové.
Včera jsem projížděl Net /maje už malinko naváto/, a padl jsem na nějaké stránky, kde byl perfektní návod na tento program. Text i "polopatické" obrázky.
Ale jak jsem už poukázal výše, v té euforii, bylo zatěžko plesknout tuto stránku do záložek.
A tím pádem jsem dneska v ř..i.
Zapojte prosím závity, a vzpomeňte si /vzpomeňte za mně - i na mně/, kde bych to mohl jsa střízliv, znovu najít.
Danke, Spasibo, Děkuji.

[mod]Doplněn titulek. (host)[/mod]

Všem moc díky, ale historie, a pan Google, mně napadly až dneska.
Ale to nevadí, i navzdory vašich pravdivých poznámek /vůbec se nezlobím/, jsou odumřelé buňky zase po delší době vypláchnuty.
Každý máme svoje dny. Chudinky ženský 1x do měsíce, já je mněl od pátku do včerejška.
A důvod ? - není co zapíjet - tak to oslavíme.
Ještě jednou díky - a já mám zase na půl roku utrum.

no pokud's měl někdy spuštěné graficky srozumitelné rozhraní true image v češtině, se čtyřmi ikonami, pak ani nevím k čemu návod.
ještě jinak - netřeba návod k true image, ale osoba zálohovače musí chápat jak je rozdělený disk, kde je a kdy zálohuje i mbr, že jsou nějaké oddíly aktivní - primární - extended, a musí hlavně svůj disk v tom poznat.