Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jakou novou desku k procesoru AMD PHENOM II X4 945?

Zdravím,
stala se mi taková nepříjemná věc a to taková že odešla stávající základní deska u mé sestava, proto jsem se rozhodl zakoupit novou, nejdříve jsem uvažoval že koupím novou desku + Intel procesor ale nakonec zůstanu u AMD přeci jen mi to na ty věci které na tom dělám stačí, zbytek mé sestavy je následující:
CPU: AMD PHENOM II X4 945 3.2Ghz
RAM: 4GB DDR3 1333Mhz
zdroj: 500W tuším že nějaký Modecom či co to je ale už tu mám připravený Seasonic takže to asi rovnou vyměním
GK: ASUS ATI Radeon HD 5770
HDD je myslím zbytečné uvádět ale jedná se WD 500GB a celá sestava pracuje na rozlišení 1920X1080 ,myslím že ani nemusím uvádět.
Takže tedy dotaz je následující jakou novou desku volit ? cenově dejme do 2000,- co jsem koukal tak by mohla být dobrá volba toto: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 8M0000001PJ2 ale radši se zeptám přeci jen znalejších. Děkuji za pomoc

Mám "získanou" averzi vůči deskám od GB. Ty výše zmíněné Asusky jsou kvalitní desky, které (na rozdíl od GB) nevrčí a neskučí ze zvukového výstupu a netuhnou při každé druhé změně v BIOSu. Netvrdím, že se /někdy/ ke GB nevrátím, zatím ale ne.