Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy po instalaci win7 ultimate x64 prosím pomozte

ahoj, nainstaloval jsem win7 x64, poté i všechny ovladače z cd ale mám problém. předinstalované windows hry nejdou spustit (poklikám, nic se neděje) a u některých to píše, že byla hra zablokována rodičovskou kontrolou. Přitom mám nastavený jen jeden profil (administrátor) a u něj to píše, že rodičovská kontrola ani nejde zapnout - že pro to musím vytvořit jiný profil

další problém je, že při změně hlasitosti a zvýšení/snížení jasu displeje se mi nezobrazuje žádná ta tabulka (s ukazatelem, když s těmito hodnotami posouvám - jako je to u vist)

kde může být chyba?

tak jsem zopakoval stejný postup: zformátoval disky, nainstaloval win 7, hry šly, žádná rodičovká kontrola. pak jsem tam hodil ovladače ze stránek výrobce, ne z cd (ačkoliv byly oboje nabídky ovladačů naprosto sjetné). hodil jsem tam SP i všechny ostatní aktualizace, hry jdou, žádná rodičovská kontrola.

takže ok

jediné, co opět nefunguje, je to osd (brightness a volume indicator)... používám to normálně přes Fn+něco a funguje to, jen se mi to nezobrazuje. asi je potřeba doinstalovat určitou utiitu, akorát nevím jakou

notebook mám msi ge60 0nd-465xcz

dík moc