Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zatížení RAM

Dobrý den potřeboval bych poradit když zapnu počítač a nic nedělám tak moje ramky využívají 55% a když zapnu internet tak tak 65% a to nemluvím když zapnu hru nevíte čím to může být?

Dobrý den, ve správci úloh jsem zjistil, že po několika hodinách práce na notebooku , když jsem jen na ploše , nic neběží, tak mám zatížení RAM 1,25 GB. win. 7 64 bit. Myslíte že je to normální ?

OMG. To přece záleží na tom, kolik a jakých máš spuštěno programů a služeb.

Nedávno jsem byl u známého, který si stěžoval na "zatížení" RAM (BFUčka se takhle legračně vyjadřují, to je fakt), stačilo se podívat do systraye, řada ikonek plus několik zřejmě velmi potřebných služeb. Když jsem postupně šel a ptal se co k čemu slouží (a zda to používá), tak jen bezradně krčil rameny. Jinými slovy klasický samoadmin..