Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sdílení dat

Dobrý den,
předem se omlouvám ale nemohu to najít,
mám notebook s windows 8 a stolní pc s windows 7. Chtěl bych mezi nima sdílet data. Stolní pc s windows 7 a stolní pc s xp se na sebe normálně napojí, stačí zadat jméno a heslo a už jsem ve složce users, kde se dostanu na plochu a můžu si posílat data.
Jenže u windows 8 to píše v obou směřech: Systém nemůže získat přístup k \\** (zkuste resetovat rounter).
Děkuji.

pres kabel to pojde urcite ak si povolis vo firewalle zdielanie suborov apod. Vidis ten PC vobec v okolitych sietach? Skusat najprv z win8 na ostatne pricom si tam v sprave sieti povolis zistovanie okolitych sieti.

Inac studovat sa da http://windows.microsoft.com/en-us/windows/sharing -files-printers-help#sharing-files-and-printers=wi ndows-vista&v1h=win8tab1&v2h=win7tab1&v3h=winvista tab1&v4h=winxptab1
Ale nerob homegroup (aj ked to tam dementy MS odporuca)