Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s kontrolou disku

Dobrý den!Naplánovala jsem po restartu PC kontrolu disku C ,ta sice proběhne ,ale PC strašně dlouho nabíhá,na ploše se objeví inkony,které nelze rozkliknout,v jejich rohu se objeví malá šipka,a také chybí lišta s nabídkou start ,ještě vyskočí tabulka kde je apsano DEBUG ASSERTION FAILED,VISUAL CF DEBUG LIBRARY,PRESS RETRY TO DEBUG THE APPLICATION,při vypnuti natvrdo se toto vše opakuje,předem moc děkuji za rady a ochotu

Jaj tebe nejde ani pravy klik na tentopocitac, tak potom skusit ten nudzovy rezim najprv

P.S> a ked tam mas tu prazdu plochu tak skus ctrl-alt-del: spravca procesov, tam si v menu vyber spustit novy proces a napis tam explorer.exe alebo nalistuj ho kdesi v C:\windows\ bude explorer.exe

Tak skusit preinstalovat Windows nanovo nacisto, alebo najprv prescanovat disk utilitou od vyrocbu disku ci nema vadne sektory (utility su na UBCD, iso vypalit ako obraz disku, nabootovat z CD, spustit spravnu utilitu podla toho jaky je to vyrobca disku (vidiet napr. v BIOSe), otestovat)