Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer Aspire One ZG5 se nechce připojit na Wi-Fi

Zdravím, sestra mi přivezla výše zmiňovaný netbook jestli bych ji s tim nemohl neco udelat protoze ji nenabihal system, Win XP jsem reinstaloval jako prvni nainstaloval chipset a pak ty ostatní jako zvukovku, net, wifi apod. Vše ze stránek výrobce http://support.acer-euro.com/drivers/notebook/as_o ne_150.html
Před reinstalem byl Netbook permanentně připojen na wifi, nyní se nemůžu připojit, v nabídce sítí WiFi vyberu tu svojí ovšem se mě ani nezeptá na heslo, jen tam je hláška Systém čeká na připravení sítě pak to spadne a stejně se to nepřipojí. Budu rád za každou radu.

Jednoduche, mel jsem stejny problem u noveho routeru TP-Link jsem se nemohl pripojit s acerem ZG5. Uplne stejny problem. Pomohlo nahrani jinych driveru pro WiFi modul v netbooku. Puvodni posledni ovladace pro tento wifi modul jsou naprd! Je nutne instalovat ovladace o rad vyssi model wifi modulu a pak se situace vyresila. Vyrobce tohoto stareho wifi modulu v ZG5 se totiz neobtezuje napsanim novych driveru pro WinXP pro podporu novych typu routeru...
Good Work ;-)