Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ubuntu 13.04 snížení jasu

Zdravím dnes jsem si nainstaloval Ubuntu 13.04, všechno šlape v pohodě jen mě nejde snížit jas displeje ani pře klávesové zkratky ani softwarově. Nevíte co s tím prosím? Děkuji za pomoc

Když zadám Ubuntu 13.04 brightness do Google, tak vyjede spousta stejných dotazů od ostatních uživatelů a zároveň i několik různých rad, jak to řešit. Např nastavit jas z příkazového řádku...