Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prohlížeč fotografií

Dobrý večer mám problém s prohlížečem fotografií stál jsem fotky z foťáku do počítač a když chci fotky otevřít fotka není vidět a je tam napsáno "Program windows prohlížeč fotografií nemůže otevřít tento obrázek, protože tento formát souboru není podporován nebo nemáte nejnovější aktualizace programu Prohlížeč fotografií" Nechápu proč se to dělá před tím šlo normálně a ted nic poradíte mi někdo co mám dělat nebo kde případně provést tu aktualizaci? Děkuju :-)

Dobrý den,mám stejný problém jako cheribo,mně zajímá kde a jak mám Windows prohlížeč fotografií aktualizovat,nejdou otevřít žádné fotky.Předem děkuji za odpověd.PS:jiné programy mě nezajímají např. Infran View apod.Děkuji.

Ahoj Karle,jedná se o to že žena něco provedla a nejde několik ovladačů,jedná se o stejný problém co již někdo psal,píše to.. Windows prohlížeč fotografií nemůže otevřít soubor protože není podporován a nebo není aktualizace programu.To první je zžejmě nesmysl protože ty fotky jsou tam léta a vždy šli otevřít viz.rozhovor nahoře.A proto prosím o radu,kde je možné stahnout nebo aktualizovat tento program,já ho hledám 2 dny a zatím bez ůspěchu.Já vím že je X lepších free programů ale jde o princip.Program se jmenuje : Windows prohlížeč fotografií.prosím Karle porad.
S pozdravem Milan.můj email : kapitanmilan2@seznam.cz Dík.Když tak pošli email potřebuji toho poradit X.

Takže,problém vyřešen za odborné asistence,IT programátora přímo z firmy Microsoft,touto cestou také děkuji.Takže rada:u originálního programu Windows 7 Home Premium,který je starý asi 4 roky,přestal fungovat Windows prohlížeč fotografií.
Moje žena je na tento prohlížeč zvyklá a proto ho chtěla obnovit,poté co nešli otvírat fotografie. Bylo napsáno, že je foto v jiném formátu,nebo že je nutné aktualizovat.Aktualizace probíhá automaticky a fotografie jsou letité takže šli dříve otevřít.Problém po kontrole systému nebyl nalezen a vepsaly jsme se do dějin oprav programu Windows,zvláštní neopravitelnou závadou.Jak tedy tuto banalitu s nefunkčním prohlížečem fotografií vyřešit.Jediná možnost byla, vytvořit nového uživatele a sem překopírovat veškeré dokumenty,fotografie atd..Tímto se počítač také značně zrychlil a částečně vyčistil.Pozor: po důkladné kontrole a zálohování,je možné uživatele kterého jsem využíval několik let vymazat.Ještě jednou díky podpoře Microsoft s.r.o.Praha4.
Zatím nevíme jak tato závada vznikla,až budu vědět napíšu.
Zatím naschledanou.Milan

Mas trocha divny pristup k zivotu.

Kupil si si produkt (a zaplatil)od Microsoftu, ktory Ti prestal plnohodnotne fungovat.
Miesto toho aby si bol zly a reklamoval, tak tu pises ody na "podpoře Microsoft s.r.o.Praha4"
To je ich "psia" povinnost, ked nevedia vyrobit funkcny vyrobok.

Ked sa budeme vsetci spravat ako Ty, tak Microsoft moze ryzovat aj bez toho, aby naozaj vytvaral bezchybne vyrobky.

"vepsaly jsme se do dějin oprav programu Windows,zvláštní neopravitelnou závadou"
Bol by som zvedavy, ci by si bol rovnako tolerantny, keby si si kupil auto a v dosledku "neopravitelnej závady" zabil vlastne deti.

Toyota mala jeden (slovom jeden) problem s plynovym pedalom a zvolavala tisice zakaznikov. Ospravedlnila sa a hradila naklady (aj cestovne) pre vsetkych zakaznikov.

Microsoft pri pusteni do predaja WinXP (na novych veziach to nesledujen), priznal 1743 chyb.
Dokedy budeme tolerovat neotestovane, nedokoncene vyrobky od Microsoftu za cenu plnej verzie
Preco Microsoft netestuje svoj vyrobok sam a nevyda predajnu verziu az po ServicePacku?

Odpoviem Ti: vdaka zakaznikom ako si Ty.

ten vergl z prahy 4 mu fungoval. ale lidi furt mění asociace k souborům, dává to jejich životu smysl.
(a pak už to neumí vrátit zpátky, to zas dává smysl různým poradnám)

dokud uživatel nic nerozdrbe, čtou se asociace z registrů z větve \hkcr\.* a \hkcr\*file
po doinstalaci jiné aplikace se buď přepíše tento obsah, nebo vychovaněji jen nastavení aktuálního uživatele (HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\.*), nebo se do \hkcr přidá variantní soft na spouštění.
znamená to, že šlo založit jiného uživatele se snad nepoškozeným nastavením a mrknout se, zda to funguje u něj. pak by šlo opsat jeden údaj či vyexportovat toto nastavení z registrů a použít v opravovaném profilu.
(stěhovat kvůli tomu fotky do jiného profilu je blbost, ale co chceš od microsoftu z prahy 4).

já se pro inspiraci díval jak to máme v práci - defautní prohlížeč fotek nevedu, mám ho přímo ve správci souborů. jenže co verze windows (máme profi a enterprise), to volání jiné ms knihovny. jednodušší zůstává inspirovat se v profilu jiného uživatele.

Nesmíš to tak prožívat,program byl po záruce,a tato závada není běžně vysvětlitelná dohužel ani opravitelná.Ber to tak, že pouze radím ostatním uživatelům co v dělat v tomto případě.A BUD FREE.
PS: Když se ti porouchá auto několik let po záruce,tak se na tebe zadarmo každej vysere.
Ale Podpora Microsoftu né, zdarma opraví a poradí,a když se bojíš o kredit poprosíš a zavolají ti zpět zdarma vole.A to neudělá zadarmo žádnej jinej servis.
Jo a radši zústan u XP.když ho máš tak vyzkoušenej,a 7 nech profesionálům...:-)
Touto cestou bych rád poděkoval podpoře Microsoftu.