Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosím o přeložení a radu.

Dobrý den. Nainstaloval jsem si z CD PPK WMP11. Mám XP SP2 a teď při spuštění starších, nebo i u nových pokud je chci spustit standartně (ne konfort) CD z PPK se mi otevře WMP11. Neotevře se mi Firefox, jen stále WMP11. Pomocí CD WIN XP, jsem se pokusil WMP odinstalovat. Odinstalace proběhla, ale sviňa stále se mi otvírá. Píše to : http://img213.imageshack.us/my.php?image=chybazi1.j pg
A prosil bych o přeložení, moje angl. je na tento text krátká.
Děkuji za radu a přeložení.
PPK = Počítač pro každého.

Tento soubor má příponu (.htm), která není Windows Media Playerem rozpoznána, přesto Player může být schopen jej přehrát. Protože není Playeru známa, měli byste si být jisti, že pochází z důvěryhodného zdroje.
Chcete, aby se Player pokusil tento obsah přehrát? (ANO/NE)
Příště se mě na tuto příponu neptat (.htm)