Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uživatelské účty

Ahoj, mám takový problém na počítači mam uživatelský účty jenže když se přihlásím tak u všech (až na administrátorský) nic nefunguje nejde spustit žádný program nebo jít do "Computer" ani nejde otevřít žádná složka všechny ikonky jsou bílé a můžu spustit třeba jen chrom ale přes příkazový řádek... jo a i když vytvořím nového uživatele má ten samí problém. :-/
Prosím pomozte mi!

jo a ještě bych dodal, že se vždy když kliknu na computer nebo jinou takovouhle složku spustí program "Photo Slide Show Produce Professional" zavirovaný spíš není, ale příjde mi, že se pos*alo něco v registru (ale nechci přeinstalovávat windows!!!) jo a mam windows 7