Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nepravý Windows 7

Ahojte, momentálně se snažím vyřešit jeden velký problém. Svůj systémový disk jsem si rozdělil a hodil jsem si tam staršího RC Windows 8 na vyzkoušení. V klidu nainstaloval a potom zase nabootoval do Win7. Problém byl, že na mě po načtení vyskočila hláška o nelegálnosti systému. Můj notebook byl sice bez systému, ale po reklamaci mi servisáci Win7 nainstalovali a darovali mi OEM CD. Jak si mám systém aktivovat bez reinstalace či nákupu normální licence. Nenapadá mě nic, co by mohlo fungovat.

Tu je skoda spekulovat. Napis na aku verziu Windows mas vlastne kupenu licenciu.

Můj notebook byl sice bez systému,

"ale po reklamaci mi servisáci Win7 nainstalovali a darovali mi OEM CD." OS Windows sa nedaruje, ale kupuje.
Ked si ho zaplatil a mas na to danovy doklad, tak reklamuj.

ještě jednou a pomalu:

Problém byl, že na mě po načtení vyskočila hláška o nelegálnosti systému.

tak zadej svůj product key, když údajně máš licenci a ne jen bezcenné dvd (na počtu hologramů nezáleží, to není licence).

Jenže za to, že budu mít k OEM licenci štítek COA je zodpovědný výrobce NTB

haha, vždyť jsi psal, žes to koupil bez systému, tak co chceš zadarmo po výrobci?

Dali ti tam nelegalne. A MS si to prave vsimol (zrejme si instaloval od microsoftu nejaky doplnok (konkretne WGA) ked si tahal tie Win8). A ten WGA doplnok je len na to aby ti pisal na obrazovku upozornenie ked mas nelegalny windows.
Proste si tam nejaky OS nainstaluj alebo si nejake Win "zozen" kde chces. Okazy na nelegalne zdroje tu nedostanes to si musis "zohnat" sam.

Popisuješ to špatně.
Když dáš opravit Ferrari a přivezou ti Škodovku, tak to nebude tvůj problém?

EDIT: Ještě lépe: Přivezou ti Ferrari s motorem Škodovky a ty si toho nevšimneš, protože tomu Ferrari motor pořád nekontroluješ?

EDIT2: Ne, nebude to můj problém, s tím autem bych si teoreticky udělal co by se mi líbilo.

Ty sis dal opravit auto bez motoru, vrátili ti ho s motorem (za který jsi nic neplatil, nemáš na to doklad) a po roce používání nefunguje motor, který není součástí auta a chceš si stěžovat?

pořád nekontroluješ?

Že se ti v PC usídlil jiný OS, než si tam měl (žádný), se přece nedá nevšimnout. Něco jiného by byl třeba nějaký ten keyloger, apod.

jak z legálního CD nainstaluješ nelegální Windows?

Proste nainstalujes Windows, je uplne jedno, jestli je to z legalniho CD nebo odnekud z netu. Ta dulezita cast prichazi az po instalaci, bud to zaktivujes do 30 dnu (pres originalni cislo od MS - to je to na stitku) nebo to prozenes warezackym aktivatorem.

Jinak opravdu nikoho legalni CD nezajima, dulezity je stitek, pripadne doklad o zaplaceni.