Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s grafikou

Zdravím všechny.
Píšu sem protože mě poslední dobou pronásledují problémy s grafikou ve hrách, které jsem hrál s plnými detaily a rozlišením naprosto čistě. Nedávno mi vyhořel display a mám teďka připojenou menší, starší televity která má podporu PC kabelu - uplně ten nejstarší. Je to prostě nepříjemné sekání hry. Podle mého to začalo od doby co jsem připojil tu televizku ale nevím zda je to možné že by to display až takhle ovlivňoval. Například ve hře League of Legend mam FPS 60 normálně pořád stejné jako na staré obrazovce ale hra se seká. Diablo 3 v podstatě to samé (Zkoušel jsem na nejnižší detaily vše ale je to stejné). Proto prosím o pomoc :/ Před týdnem jsem ještě vše naformátoval a nahrál čisté systémy kdyby v tom byl nějaký vir. Ale pořád nic.

děkuji :)
Snad jsem tento topic vložil do správné sekce.

ok a jake rozlisenie mas nastavene v hre? Jake vo Windows? Skus nastavit 1360x768 v oboch.

Este si poriadne skontroluj v ovladacoch grafiky ze mas nastaveny vystup len na tu TV, a ne nejake klonovanie alebo rozsirenie plochy na neexistujuci monitor alebo co.

Este ta TV moze signal nejak upravovat interne a oneskorovat, niekedy sa da v menu TV to ovplyvnit, ale u starej TV asi ani moc nie.
Ovladace grafiky si skusil preinstalovat za nejake aktualne?

táákže , jelikož ve hrách nebyl to rozlišení displaye, nastavil jsem před Nvidia správceho nastavení obrazu na 1280 .. . aby bylo stejné jako ve hrách a to jsem taky nastavil i ve hře. Zaznamenal jsem viditelné zlepšení !:) ale pořád cítím že to není uplně ono :) snad mě chápeš :)