Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přehrávač AVI v androidu

Dobrý den, zpracovával jsem video v Pinnacle 15 a výsledek uložil do souboru AVI. Toto jsem uložil na HDD a přes mini-pc ze systémem Adroid 4.1.chtěl přehrát v televizi. Zkoušel jsem asi 5 přehrávačů z android-marketu, které měly v popisu soubory AVI a ani jeden nefungoval..snad jenom QQ-player to rozjel, ale obraz zůstal daleko za zvukem.
Použitý hardwear: televize LG42LM615s, mini-pc RIKOMAGIC Mk 802, hdd WD 1TB.
..já vím, že to je android, ale snad nějakej hodnej Lucifer se ozve..děkuji

CelkovĂ˝ BitRate : 30,3 Mbps

to by rozdejchal jentaktak standardní kancl pc- usb krabička patrně ne
dv video a pcm zvuk- to nebude moc dobře přehratelný na běžném playeru.
v pinacle dej převod/rendererování.

enkoder videa vyber divx/xvid
enkoder audia třebas mp3
a bitrate sniž na rozumnou hladinu- ten litr/dva bude stačit na:

Šířka : 720pixely
Výška : 480pixely

ntsc normu nemusíš- u nás je standard pal.

ten bude patrně na výstupu uznávat direct show cestu- stačí instalovat koepiho xvid nebo ffdshow a v pinnacle ho vybrat. nevím jak to tam pinnacle má, ale hledal bych renderování/ výběr: jiný

použitím jiného programu by se ti to renderovalo dvakrát. ušetři si čas i práci. ;-) verzí programu to nevyřešíš.