Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připsání odměny za pozvání na copy.com

Zdravím, pozval jsem kamaráda přes link odstraněn odkaz (Kurt) na službu copy.com. Za tuto pozvánka jsem měl já i on obdržet k 15GB webovému disku dalších 5GB zdarma. Bohužel se tak nestalo a neustále je status potvrzenky nastaven na Waiting for install on unique device. Instalaci i potvrzení mailem udělal, přihlížel jsem. Nevíte někdo, kde by mohla bých chyba? Díky.

Co som skusal tak to fungovalo nasledovne: (ref odkaz mam tiez od znameho)
- ak som sa cez ref odkaz zaregistroval na PC1 a klienta instaloval na PC2 (ani jeden predtym nebol pre copy.com pouzity), tak som sa dostal k rovnakemu statusu ako tazatel; navyse ak som nasledne nainstaloval klienta aj na PC1, aj tak mi uz potom bonus nepripisalo - status zostal rovnaky
- ak som sa cez ref registroval a klienta instaloval na tom istom PC3, tak mi bonus pripisalo.