Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuju poradit s výběrem notebooku-spěchá to děkuji

Dobrý den všem,kteří se pokusí mi nějak poradit.Chtěl bych si koupit notebook do 14000kč mám vyhlidnutý dva tipy:[b][b]http://www.expert.cz/acer-v3-531g-b9608g75makk-win 8/
a druhý:asus-x75vd-ty212h-win8
Chtěl bych vědět který by byl pro mě lepší-vyhodnější a jestli jako laik poznám rozdíl v počtu paměti??A zda u těchto notebooků je dobrá garfická karta?Notebook budu využívat převážně k práci a internetu a sem tam si na něm chci zahrát hry tipu Pro evolution soccer a NHL
Nebo má někdo radu kde koupit lepší tip za přijatelnou cenu???Jsem z Pardubic a chtěl bych ho koupit zde někde.Předem děkuji za odpověd.popř.můj email: milan-absolon@seznam.cz

Splacany kancelarsky notebooky, hry si na nich nezahrajes a ani bych to nedoporucoval, prehreje se to a zkrati se zivotnost nebo se to rovnou uvari. Jestli 6GB nebo 8GB RAM je uplne jedno, stejne nevyuzijes na kancelarskou praci a internet poradne ani 4GB.

Ono ale za tuhle cenu nemuzes moc chtit, nicmene pokud to musi byt v cenovce do 15.000, tak bych dal prednost nejakemu Lenovu.

pracovni tezkej velkej notebook s peknym rozlisenim, na hry uplne ne prilis vhodny prave kvuli tomu rozliseni obrazu bez OS, teda da se dokoupit Win7 nebo zadarmo linux:
http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g780-dark-metal- d409927.htm

no a tady ten je s nizsim rozlisenim, coz je prijatelnejsi na hry, na praci se to moc nehodi, ale diky tomu nizkymu rozliseni, tam pravdepodobne nejaka ta 3D hra pobezi a je tam uz Win8:
http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g580-dark-metal- d375131.htm

tak jsem myslel, ze jsem ti to v druhe odpovedi upresnil, ale tak jeste jednou:

Klicem je rozliseni displeje, pokud bude tech 1366x768, coz dle meho na praci malo, tak by na nejake obcasne nenarocne hrani klidne i ta GF630M mohla stacit. Na nejake vetsi hrani 3D her potrebujes minimalne GF650M nebo GF660M a to uz jses uplne mimo tvou cenovou relaci. No a pokud zvolis nejake lepsi rozliseni typu 1600x900 a vice, tak pak uz je to minimalne ta GF660M nebo radeji GF670M a to uz je uplne jinde s cenou.