Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno !!!!Vyhrej Hry na Pc.poradna.net CHRONO!!!!

Zdarec vlci

S prichazejicimy letnimy slevy na STEAM bych chtel pripravit dalsi soutez o hry na pc.poradna.net tak bych od vas(ti co se chcou zucastnit) potreboval par veci.

(1) Jake hry by jste chteli v soutezi nejvic
(2) Kolik preferujete vyhercu (ale zase v klidu :-D)
(3) Jak chcete dlouho aby soutez trvala(kolik dni od zacatku az do vylosovani)
(4) Chteli by jste hrat i o Software(antivirus atd.)
(5) Samozdrejme proto aby jste zucastnili a doufam ze vyhrali, budete samozdrejme muset odpovedet na dane otazky,takze se mate na co tesit ]:)

Samozdrejme privitam jakekoliv namety ci pripominky.

PS: Tim to bych chtel poprosit admin. Stranek o kontakt pro podrobnejsi domluvu a ci by administratori(organizatori)mohli losovat vyherce.

CoCoChanel

1)Tropico serii kompet, spíš hry tohohle typu.
2)9 výherních míst + 10 bramborovou medaily(nějakej voucher, slevu, apod.)
3)založil bych to ve stylu ankety a podle účasti bych soutěž nechal běžet.jinak bych upravil délku soutěže dle hodnoty cen.
4)viz bod 2 zkombinoval bych to hry i SW.jaké to už bych zase řešil anketou a pak dle nějaké vytíženosti ceny namíchal.
5)doufám že jsem kvalitně odpověděl a výherní cena mě nemine.:-)

Nevim, mozna kdyz jde o hry tak spis do sekce hry, ale hodne lidi pomaha tazatelum vic pod PC, tak s troskou stesti mohou byt odmeneni.
Ty souteze nejsou kazdy den tak nevim ci ma cenu delat specialni vlakno Vyhraj na pc.poradna.net
(i tak dekuji za pripominku:-) )

(4) Chteli by jste hrat i o Software(antivirus atd.)

Je to tva soutez, takze je to na tobe, ale proboha hrat o antivir, kdyz nejlepsi (MS Essentials) je zadarmo? A popravde marne premyslim nad nejakym placenym softem, ktery bych pouzival (tak preci Total Commander, ale ten nekterym poradnakum nevyhovuje, uz jsme to tu parkrat probirali). Urcite mi teda prijde rozumnejsi udelat soutez o hry, ikdyz ja treba zrovna moc nehraju. ;-)

TO JE KRÁTKÁ DOBA se nestihneš ani vynervovat jestli něco vyhraješ a za těch pár dní nevymyslí nikdo nic aby to opravdu google na první pokus nenašel

to by to tak rychle skončilo jak začalo.

dát tam tu anketu. propojit ji ze soutěžícíma. podmínka registrace na fóru. jeden dá otázku na ni kdo nejlíp/nejdřív odpoví postupuje dále.

No odpovědi by se měly posílat rovnou Tobě pomocí SZ a ne hned zveřejňovat tady kvůli opisování.Tak budou mít všichni stejnou šanci.A tipovat se může jen 1x denně,aby někdo neposlal 50 možností na výběr.Další den má novou šanci.První správná odpověď vyhrává 1.cenu atd.Pokud nikdo třeba do 2-3 dnů neuhádne,přidáš malou nápovědu a hraje se dál.Zde budeš zveřejňovat jen počet výherců a zbývajících cen,aby byl přehled.Toto je jen návrh,jak to vše připravit,tak to domysli.

To jsou pak ti, co sedí v hospodě u píva s cígem v držce a nadávají na vládu, nebo na úspěšnější sousedy, než aby na sobě trochu mákli. Že jsou blbí jak dlabaný troky jim nevadí, za všechno můžou jiní.
Ale to poněkud odbočuju, sorry, jen duševně zvracím.

Prasakme privedl na napad. tuhle soutěž pojmout ve stylu vyřešení problému ve foru/i třeba z jinýho rance/ x nějaká doba = výsledek/výherní pořadí/

v tomhle by gooogle byl tak nějak stranou...

otázka je zda by se lidi pak nedomlouvali mezi ssebou:-D