Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chbna instalace linuxu

Dobry den preji omlouvam se za diakritiku, ale mam problem a dost velky vedle winu sem si chtel dat i linux debian, jenze pri konci instalace spadla elektrina a ted nejde najet pc porad tam je hlaska nejak ve stylu verifing pool data a pod tim ze ceka na bootovani z cd dvd mi nefacha takze dvd nesezere na opravu. Nevite jak z toho ven?

Reset biosu nepomohl furt to same. Jen s jinou hlaskou disk boot failure insert system disk and pres enter. Jasne mam nastavene bootovani z hdd sakra nevim si rady reinstal winu neprichazi v uvahu ted sem na lin verzi nejake co sem nasel na cd