Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příkazový řádek a MS Outlook 2003

Zdravím příznice konference.

Marně se pokouším z příkazového řádku odeslat přílohu k e-mailu. Vše je OK, ale příloha se mi nezobrazí. Použil jsem příkaz:

C:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11\OUTLOOK.EXE mailto:&attachments=C:\Reklamace.doc

Nemáte někdo řešení???

Díky

loffelman-tce@quick.cz

S tím mailto: je to nějaký divoký řešení... To jsi vyčetl kde? Používá se na webu, ale v příkazovém řádku se mi to nezdá.

Switches

/a

Creates an item with the specified file as an attachment.
Usage:
Outlook /a "C:\My Documents\labels.doc"