Ze zkušenosti vím, že aktualizace SP3 a další záplaty jsou nejvyšší hrozbou zabezpečení pc.Bojoval jsem s tím roky až jsem pochopil, že tato ochrana je hrozba a ne ochrana!!
Kdo mluví opak, je blázen a šílenec!!
1.vám sežerou příliš GB.
2.Zaserou registry a zablokují práva.
3.Některé nejdou odinstalovat.
4.Microsoft nasazuje různé své nedodělky, aby se záplatovalo a šmíráky, kterých je i když je vypnete stále dost, aby vám zbořili systém jen proto, že se jim to nelíbí.Vše nepotřebné je třeba zablokovat.
5.Zpomaluje systém, start, vypínání atd.
6.Mnohé aktualizace už nefungují a musí být v systému nahrazeny stále novými a zabírají místo a zpomalují.
7.Už ted vám Microsoft nepustí na aktualizace a blokuje je schválně.To je jeho debilní politika.Musíte nainstalovat SP3 a pak vám předhodí nesmysli které brzdí systém.Není kde si to ověřit a oni vám nic neřeknou.
8.Zazálohovat si ted z Windows aktualizace a po SP3 je dát na původní místo není problém.Pokud jedete podle nich, bude vždy problém.
9.Všechno jde nainstalovat a opravit i bez jejich potvrzení.
10.Každé pc funguje podle svého a když do něj nacpete aktualizace, zboříte si stabilní systém.To Microsoft chce.Mám mnoho neaktualizovaných starých Microsoft aplikací a fungují bezvadně.
11.Každý zabezpečuje pc jinak.Je mnoho způsobů ale tento nikomu chybět nebude.Na XP se dá sehnat cokoli.Na 7.8.9 a další to už je problém.Kupovat kvůli tomu nový šunt je pouze pro ty co chtějí novoty, které nejsou vyzkoušené praxí.Každý rok se stejně musí systém přeinstalovat, protože když jste denně na pc min. 6.hod. a i když stále čistíte ap. chyba se vždy najde a u nových pc je to samé.Jinak je těžké na nich pracovat.
12.Jsem bez zabezpečení SP3 už rok a jsem spokojen jak to frčí bez problému.Vypínám celé pc.Start do 70 sec. Vypnutí do 14.sec.Základní vybavení a pouze Antivir Pandu Free která zabírá nejméně paměti ze všech a je u mne skutečná jednička mezi antiviry v současnosti.Zabezpečení přes routery a ip adresy.Co vám budu povídat.Kdo neumí, musí sáhnout po novém. Mě to stačí a mám klid.