Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční mikrofon /odmítá se spustit Test u Změny systémových zvuků/

Dobrý den, nefunguje mi mikrofon na nahrávání a VPN telefonování. Ale pokud si otevřu Správce zvuku Realtek HD a tam zapnu "Přehrávání", tak se ve sluchátkách normálně slyším. Také, když dám "Záznam" a něco řeknu, tak vidím, že mi tam naskakují čárky, jakože mikrofon detekuje zvuk. V nastavení jsem se nijak nehrabala, takže opravdu nevím, čím to může být. Nevím, jestli to s tím souvisí, ale také se mi odmítá pustit Test u Změny systémových zvuků. Moc děkuji za každou radu.
Změna předmětu, původně: Nefunkční mikrofon (Kráťa)

Obnovila jsem si předchozí systém, tak už mi zas jde zvuk, ale stále stejný problém s mikrofonem. Takže zřejmě jsem jen ten zvuk omylem vypnula sama, když jsem zkoušela aktualizovat kodeky. Takže stále jen ten mike. No asi zkusím přehrát OS.

když dám "Záznam" a něco řeknu, tak vidím, že mi tam naskakují čárky, jakože mikrofon detekuje zvuk

takze ti mikrofon funguje a nechapem teda ze co ti nefunguje. Ak to nefunguje v nejakom programe tak su blbo nastavenia v tom programe.
Inac vseobecne je dobre stlmit mikrofon u prehravania ak nemas sluchatka.

Ty čárky mi tam naskakují - mikrofon detekuje zvuk, ale nenahrává, nikam se nedovolám, což je to hlavní, co potřebuji, jelikož to mám k práci a nefunguje mi interní VPN, ani skype, ani facebook volání. Prostě ten mikrofon ví, že mluvím, ale ten zvuk nijak nezaznamená a tím pádem ani nezpracuje.