Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak udělat z pc wifi ?

Dobrý den mám takový dotaz.
Nevím jak to popsat aby jste to pochopili.
Tak nějak takto: ve škole máme internet ale bohužel ne wifi ale jen internet na sítový kabel a jak už víme za pár
dní jsou prázdniny a ve školách už se moc neučí a spíše se jen nudí.
Po dlouhém přemlouvání učitelů jsme dostali svolení vzít si do školy notebooky ale je tu jeden problém v každé třídě je jen jedna zásuvka na připojení sítového kabelu tím pádem má přístup k internetu jen jeden a proto se ptám jestli
je nějaký program který by dokázal na tom daném notebooku který je k té síti připojen rozesílat pomocí wifi internet
i pro jiné notebooky ve třídě.

Doufám že jsem to napsal srozumitelně.
Kdyby jste něčemu nerozuměli napište já to skusím popsat jinak.
Ten jediný notebook který je k té síti připojen pomocí sítového kabelu je můj notebook.

No když už za dlouhých nudných vyučovacích hodin neumíš do Googlu napsat "jak udělat z notebooku hostpost" tak tam zkus dát aspoň názvy těchto programů:
Connectify
MyPublicWiFi
Win Hotspot
mHotspot
Virtual Wi-Fi Router

Taky Win Vista, 7 a 8 to umí samy, ale to by asi bylo na tebe moc složité.