Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy herni pc do 25K

Dobrý den,
chtel bych poprosit, nejspis M-Pol, o sestaveni PC. Dekuji moc predem.

1. cena 23K, maximalne 25K

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY:
- hraní her (Mafia2, Assassin's Creed 3, GTA 4, Battlefield 3)
- obcasna úprava videa (after efects)
- prace

3. OPERAČNÍ SYSTÉM - Nemam, v jake cenove relaci se ted vyskytuje?

4. SESTAVÍTE SI PC SAMI? Ne

5. Monitor mam - http://www.czc.cz/dell-ultrasharp-u2412m-led-monit or-24/95043/produkt

6.
+ lze pri teto cene sestavit pc ktery rozjede vyse zminene hry s nejvysimi parametry?
+ mozna i nejakou levnejsi herni mys (laser) do 500,-

Preferuji obchod CZC ale neodmitam ani dalsi.

Dekuji predem :)

Zdravim, muzu se zeptat jeste ohledne teto sestavy jak bude zvladat vyse zminene hry? Pujdou na maximalni rozliseni? Protoze jak tak koukam tak tato graficka karta je v cene 5000,- ale nasel jsem tu i herni pc taky kolem 25K s grafickou kartou za 9000. :)

Kdybych teda pridal jeste neco malo, max ty 2 tisice tak jakou grafickou kartu vybrat? A jak to ovlivni hratelnost soucasnych her. Pokud by to bylo jen vtom ze by ta lepsi graficka karta jen prodlouzila nejaky ten rok podpory novych her tak bych to asi nechal tak jak to je.

Ono je to tak, u takto výkonných karet (od 6 000,- 8 000,-) není zase ten nárůst výkonu až tak ohromný, jde vždy o tak 10-15% navíc.
(mluvím o referenčním/základním nastavení)
Ale, pokud ti to nedá spát vyměň tu HD 7870 za Sapphire HD 7950 OC Vapor-X 3GB DDR5 11196-09-40G