Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zarizeni USB nebylo rozpoznano

Dnes mi znicehonic zacal windows 7 64bit home premium hazet hlasku: zarizeni USB nerozpoznano.
Nejde v zadnem USB portu, a snazim se pripojit telefon.
Vcera to jeste slo a ode vcera jsem nic noveho neinstaloval, maximalne jsem mazal TEMPy.

edit: Jo a dela to ve vsech portech, vepredu i vzadu.

Aha mno tak to je zajimave, neprehraju ho ani na jinem PC, co se tyce jineho kabelu, tak to jsem skousel aji na tom jinem PC ale problem bude nekde jinde. Sakrys, ono se ma spravne davat bezpecne odebrat hardware pred odpojenim z USB, ja si to myslel, jenze ta moznost u telefonu nikdy neni, nevim proc. Kdyz tam je normalni flash disk, tak tam moznost bezpecneho odebrani je vzdy.
Co muzu skusit udelat?

Sakrys, ono stacilo restartovat mobil :-)

No nic, diky Brtniku za tve letite skusenosti jinak bych byl v haji.

Nicmene, proc se tomu tak stalo, vazne se nema davat u telefonu bezpecne odebrani hardware? Proc to tam nemam?
Muj telefon: Samsung i9300
Muj win: Win7 64bit Home premium

mobil nebo mp3 mívá různé připojovací režimy.
buď se chová jako disk s písmenem jednotky (flashka) a tam je možné/nutné ho odpojit.
nebo se chová jako jakési mediální zařízení bez přímého přístupu k obsahu disku (může potřebovat vlastní ovládací prostředí) - a to je režim, který v menu vždy zakazuju.

To bude spis to medialni zarizeni, pise to tak i telefon. Neukazuje se jako jednotka s pismenem, objevi se v pocitaci "Phone", zadny specialni program neni, proste se rozklikne v pruzkumnikovi a dale jsou normalne slozky, pictures, music, pametova karta, a tak dale.

Jak muzu v menu zakazat tento typ pripojeni? V telefonu jsou na vyber 2 typy pripojeni, ale pri jejich zmene nevidim rozdil. MTP a PTP.
Mozna nejak v pocitaci?