Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto OT: fabia chybove hlasky

teraz vecer mi fabia ukazovala na displeji nejaku chybu ints(neviem presne) service resp nieco podobne. kedze auto bolo uz 2x vykradnute nemam od nej servisnu knizku ani papiere a neviem sa dopatrat ani cez net co ta hlaska znamena kedze si ju presne nepamatam. ma niekto po ruke nejaky manual kde je nieco podobne popisane?
uz sa mi nechce ist k autu v tomto necase a myslim ze fabiu tu ma kopec ludi

Když už je to tady : Koupil jsem tátovi přípravek do oleje,
bez kterého se nemůže obejít ani Schumacher a dalších 15 lidí z F1.
V servisu tátu 2x vyfakovali, že ani náhodou to tam nenalijou
a dokonce nebyli ochotni ani nedolít nový olej až po vršek,
jinak prý má po záruce. Jsem úplně levý na auta a táta zase nechce
nic riskovat, jednou už chtěl zkusit odpustit trochu oleje,
ale prý to zespodu prakticky nejde. Snad by tedy stačilo vycucnout
příslušný obsah vrchem, netuším, jak to tam je.

a) nelej to tam, su to nezmysly. Pomoct to nepomoze, ked tak to iba posere.
b) olej "az po vrsek"? To som nejak nepochopil. Olej sa moze liat max. po vrchnu rysku meracej tycky, ak sa tam naleje viac tak sa bude dostavat olej do vyfuku a ak to ma katalyzator tak to ten katalyzator zevraj znici (kat stoji par desiatok tisic, takze by som olej nad rysku urcite nelial).