Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FF flash video zhodi system

V poslednom case sa mi stava: pustim video na nete, bezi, a zrazu zamrzne obraz, do 5 sekund sa zvuk spomali( ako ked prstom spomalite LP platnu), nasledne to cele zamrzne. Obcas pomoze CTRL ALT DEL, obcas Win L, ale len obcas.
povodne som myslel, ze sa hadaju doplnky v FF, ale robi to aj v opere, aj po reinstale OS. Ma niekto podobnu skusenost?
Mam podozrenie ze to robi Flash modul pre prehliadac, da sa nejak vratit k starsej verzii?
Event log neukazuje nic, PC by mal byt bez virusov, v linuxe to nerobi.

W7, FF, vsetko sa aktualizuje automaticky. Robi to aj pod Operou.

Píšu jenom proto, abych ti přetrhnul ten tvůj monolog...
Kontrola programem SuperAntispyware proběhla? Zkus Firefox v nouzovém režimu Firefoxu (Shift při spouštění FF). Zkus se vrátit až na Flash Player verze 10.3, vypnout HW akceleraci na videu (pravé tl. myši).
Co máš ve složce "abcnieco" víš jenom ty sám, stejně tak znáš i způsob, jak ta složka vznikla. Většinou se to pak obnovuje opačným způsobem.