Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak si ověřit originalitu Cd keye k windows 7.

Dobrý den
Mám možnost koupit cd key windows 7 64bit (home premium) za velice výhodnou cenu.
Jedná se o verzi retail ale prodávajíci mi tvrdí že kod nebyl zatim použit. Chci se zeptat zda li se dá nějak zjistit jestli je kod doriginalni a jestli nebyl doopravdy nikde použitý a pokud možno jestli jde zjistit zda li je to opravdu verze retail. Nejlépe ještě před samotnou instalací win.

A ještě bych se rád zeptal zda li se dá někde sosnout legálně win 7. Kupuji jen cd key bez dvd :) Děkuji

Pokud jde opravdu o RETAIL verzi, tak je jedno, jestli byl klíč již použitý. U této verze lze provádět opakované instalace na různý hardware, pouze se nesmí používat na více strojích současně.

doplnění audaxe:
Retail W7/Pro má s/n zevnitř na obalu. Je to sice štítek, ale nesundatelně přilepen. Nahoře je s/n, pod tím (asi odpovídající) čárkový kód. Začerněno.

[14392-w7retail-jpg]

@Snip3r:
Je tedy docela zajímavé, že tomu kámošovi zůstalo akorát to numero. Disky fuč, krabička fuč, manuál fuč, obal fuč. Jen s/n v textové podobě, asi ho měl někde pořádně napsané.

No, tvoje volba.