Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrzání PC

Prosim vás mám takovej problém s mojím stolním pc.
Problém je ten , že docela pravidelně zamrzá a to ať už při hraní her, instalaci ovladačů a programů, ale dokáže zamrznout i když se na něm nic nedělá! :(

Skoušel sem i více grafických karet ale nepomohlo dokonce i zdroj sem koupil novej ale taky to problém neodstranilo, takže už vážně nevím čím to může být, protože ikdyž si hlídám teplotu (která nikdy nepřekročila 70 °C, a nic jiného mě už nenapadá :(

komponenty:
AMD Athlon 64x2 dual core processor 5600+ (2 CPUs), ~2,9 GHz
(
asus motherboard M3N72-D ( M3N72D )
NVidia GeForce GTX285 (ZOTAC) (http://www.zotacusa.com/geforce-gtx-285-zt-285e3lg -fsp.html )
Ram 6000 MB
WIN 7 Ultimate ( 64 bitový )

Prosím o jakékoliv nápady které by mi mohli pomoct vyřešit tento problém.

Ten zdroj si kupil jaky?
V BIOSe mas nacitane defaulty? nic si netunil? Mozes skusit load defaults a donastavit sata mode tak jak bol predtym a save&exit.
Skus preistotu RAM moduly po jednom.

Inac mrznutie ak mrzne aj mys moze byt najskor probelm zakl.dosky, skusil by som na test otvorit bednu anasmerovat nejaky vetrak aj na chipset, alebo ako uplne prve by som skusil novu cistu instalaciu Win a rucne len spravne ovladace z webu vyrobcu dosky a grafiky a pre spravny win ci to bude nastavat aj v cistom Win.