Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s myší

Zdravím potřebuju pomoc. Moje myš když někam s ní pohnu tak to není plynulé prostě já sní jedu vpravo ona jede ale tak nějak skáče. Nejede přímo vždy nějak poskakuje podložku mám.Předem díky za vaše odpovědi

Nejdřív zkus s tou myší pojezdit po čistém bílém papíře. Jestli to nepomůže tak pokračuj:
1. jestli máš kvalitní optickou myš, tak silně několikrát foukni do otvoru se snímačem, asi tam máš chlup.
2. jestli máš levnou optickou myš a foukání ani ježdění po papíru nezabírá, odnes ji do sběrného dvora a kup novou.
3. Jestli máš kuličkovou myš, tak jsi zřejmě konzervativní milovník historických zařízení, v tom případě vyber kuličku a očisti snímací válečky.