Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej NB

Zdravím, nevíte někdo, jestli se dá nějak zužitkovat ( prodat) notebook IBM a20m PIII 700MHz, 128MB Ram, 20Gb HDD, ale má asi vadnou základní desku :-(
Díky za info

Použitý hardware se prodává většinou v bazaru, ne v poradně.

Na internetu je bazarů hafo (PC Bazar.net, Annonce, Hyperinzerce, Živě bazar...) nebo navštiv nějaký kamenný bazar v okolí tvého bydliště.

Ale vzhledem k vadné základní desce nepočítej s vysokou cenou. Můžeš se pokusit sehnat někoho se stejným poškozeným NB, který má třeba prasklé LCD nebo plasty, ale dobrou desku.

S tou vadnou deskou bych to viděl tak na 2.000,- Kč, maximálně 3.000. Záleží, jakého se podaří najít kupce - tak jako u všeho. Lepší bude asi rozprodat to po částech - disk, ramku, LCD.

Nebo to hoď na Aukro od 1,- Kč a uvidíš, jak se o to lidi poperou - většinou cena dosáhne maxima hodnoty, jakou ta prodávaná věc ještě vůbec má.