Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Má smysl přecházet z Windows 7 na Windows 8?

Zdravím vás,

otázka je jasná.
Má smysl přecházet z Windows 7 na Windows 8?
(Windows 8 mám zdarma originální)
Jen mě zajímá, jestli to pro mě bude mít výraznější pokrok, změnu. Windows 8 jsem již testoval a nedělá mi problém nové uživatelské prostředí.

Moje konfigurace notebooku:

Amd Athlon II Dual-Core M320 2.10GHz
ATI Mobility Radeon HD 5650
4 GB RAM
1 GB video paměť + hyper memory = 2085MB

Notebook mám na jednodušší hry, aplikace, na práci.

V zásadě to význam má. ALE ... W8 je chudší,co se týká multimédií. Je tam třeba doinstalovat nějaké programy na DVD a nějaké další formáty. Ale to by nevadilo. Mnoho uživatelů si stěžuje na dlaždice a chybějící start. Vůbec žádný problém,vše je jen v nastavení a stáhnutí drobného prográmku na tl. Start. Možná při přechodu z W7 na W8 nebude až tak rozdíl,ale z Vist nebo XP vřele doporučuju.

ale z Vist nebo XP vřele doporučuju.

proč by kdokoli měl platit za nový systém, jen proto aby měl nový systém?? co z toho jako bude mít - nutnost přeinstalace?
multimédia ve windows nejsou zajímavá - jsou to jen neustále záplatované bezpečnostní díry. jediný bezpečný provoz je vyhnout se pokud možno všem ms aplikacím.

Nejsem linuxák, ale zrovna na jednom svém bazmeku testuju poslední Ubuntu (používám to jen jako bootovačku - testovací nástroj, teď jsem to nainstaloval na hadr). Líbí se mi to fest! Z disku rychlé jak sračka, filosofií takové "jabkózní". Zdaleka jsem nepronikl do všech nuancí (hlavně mě sere nastavení HW, ale to snad nějak dogooglím), nicméně asi bych si na to zvykl. Tím chci říct, že není všechno zlato, co je MS...