Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání her

ZDar,mám problém. Mám PC : Win 7-32bit,2GB ram,Intel Pentium G620 2.6 GHz, HD 6670 DDR5 1gb , 1980x1080 monitor. Alan wake mi jede na low se sekáním (na low plynule jede až na 1260x1020. Zaklínač 2 na low , 1260x1020 s lagama a metro last light mi jelo snad jediné na low , plné rozlišení , 23 FPS. Přitom na youtube jsou videa,kde

Athlon II X2 250 (2x1 MB L2 cache)
- Foxconn A88GM mobo (710 SB)
- SATA600 1TB Seagate Barracuda 7200 RPM HDD
- Sapphire Radeon HD 6670 1GB GDDR5 (128-bit)
- 4GB DDR3 1333 MHz RAM
- 500W silent flow "No Name" PSU inside Codegen case
- W7 SP1 7601 64-bit

Jel Alana Wakea s High (maximum preset), 1440x900 resolution, 4XAA, 8XAF, v-sync off

A zaklínač 2 toi samé , s tou mojí grafikou jsou tam videa jak to jedou na ultra ... nevíte kde je problém ? (nejnovější graf,ovladače)

Měl jsem cca před rokem starou grafiku , nejelo nic :D tak jsem nainstaloval W7 a na té staré vše při starém (mělj sem monitor 1024x786). Potom jsem si koupil HD 6670 + nový zdroj,zaklínač 2 (kterého jsem hrál jen tak 10 minut po vsunutí grafiky) mi jel na high s 1024x786 . Hned na to jsem si ale dal ten nový monitor , na kterém zaklínač jel samozrejmně na plném rozlišení i na low s lagama , ale u fullHD se to dalo čekat , jenže i na 1024x786 se sekal na low . Black ops 2 fungoval vpoho. A od té doby to je .. Alan wake - low , lagy . Metro - low , lagy. Prostě i když mám fullHD , tak lidi s tou mojí grafikou a podobným procesorem třeba toho alana jedou na high 1500x1080 , mě jde plynule jen na vše na low 1260x1080

Mozne to je.

Spust si CPU-Z ci ti bezi CPU na spravnej frekvencii pri zatazi, urob si benhcmarky napr. pomocou 3DMark apod a porovnaj si vysledne body so stejnym CPU a grafikou najdes na internete alebo v tom 3dmark. Ak mas body z benchmarku adekvatne tej zostave tak vsetko bezi jak ma.

Moze sa ti nieco prehrievat ak nesedi chladic = podtaktuje sa to, takze meraj teploty. Mozes mat PC zavirene (napr. zavireny crack) alebo hru blbo opatchovanu, pouzivat len legalny SW tym sa vyluci problem v tomto. Moze byt ze ti antivir cosi furt v pozadi skenuje a vytazuje, odinstalovat vsetky antiviry.

A hlavne kontrolovat teploty pri zatazi napr. speedfan-om a urobit si tie benchmarky.

P.S. a uvedomit si ze uz napr. 1280x1024 je takmer 2x viac pixelov jak 1024x768, takze to potrebuje 2x silnejsiu grafiku. Full HD je 3x viac pixelov jak 1024x768.