Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asus turbo vEVO chyba

Zdravím,při spuštění programu se zobrazí chyba Access violation at adress 100018D4 in Module ASACPI.DLL Read of Adress 00135645.Díky
Zakladní deska:Asus P5KPLVM
Procesor:Intel Pentium DualCore E2140

Tvá deska aplikaci nepodporuje! (či naopak). Rozumíš česky? Mohl bych ti to napsat i anglicky či rusky. I v Latině bych smysluplnou větu poskládal. Omlouvám se za tykání, ale nejsem zvyklý mentálně postiženým vykat. Jsem chlap, takže popiluj češtinu. A ještě něco: Karel má IQ větší, než celá vaše famílie dohromady, tak se do něj prosím nenavážej.