Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika u notebooku HP

Ahoj mam notebook HP Pavilion DV6000 a je v nem graficka karta Nvidia Geforce 8400M GS 256mb. Neni tu nekdo kdo tenhle notebook mel a rekl mi jestli je grafika integrovana nebo vymenna? Nechci to rozebirat delal sem to u jineho notebooku a je to desna mrdlacka. Diky

daj si do google
Pavilion DV6000 disassembly
a kukaj videa a uvidisci hej alebo nie. Tipujem ze nie ale neviem z hlavy.
Inac aj keby bola vymenna nemusi to byt kompatibilne s kazdou inou, oni notebooky to s kompatibilitou vobec neprehanaju (neni dovod, je to uzavrety system)