Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iTunes - do knihovny se nenačetly všechny písničky

zdravím,
stáhl jsem si iTunes a celý natěšený jsem jej nastavil jako výchozí přehrávač. když jsem ale projížděl knihovnou, zjistil jsem, že se nenačetly všechny MP3, pouze některé (pozn. - písničky mám rozdělené ve složkách např. na MP3 z FIFA 12, FIFA 13 - načetly se pouze z FIFA 13). projížděl jsem itunes, ale v nastavení jsem nic nenašel. nevíte, jak mám načíst zbylých asi 700 písniček?
a když si vytvořím Apple ID a písničky mám stáhlé, udělá to něco s mýma písničkama? jelikož píšou ve smluvních podmínkách něco o Fair Play stahování písniček

Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká.
Změna předmětu, původně: iTunes (host)

mp3 pre itunes musia zodpovedat parametrom apple/fraunhofer kodekom,nazvy by nemali mat regionalne pismena,inak ich obvykle itunes odmietne nacitat,problemy obvykle robia aj subory komprimovane cracknutym radium mp3 kodekom,ktory je obsiahnuty napr. v K-Lite balicku kodekov a v quicktime alternative,z ktoreho su takisto odstranene certifikaty a sobory su obvykle tiez blokovane pre pouzivanie....