Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepravdivé údaje o kapacitě u SSD

Dobrý den, mám dotaz koupil jsem si SSD OZC Vertex 4 128 Gb.
Dal jsem ho do PC nainstaloval systém a všechny programy a ve složce Tento počítač mi to uvádí že disk má využito 53 Gb ale když na disku označím všechny složky a dám vlastnosti tak mi to spočítá velikost 27 Gb.

Nevíte kde mohla vzniknout chyba nebo to je vadný kus od výrobce?

Dík za radu

Chod do pravy klik na C: - vycisteni disku - tam na druhej karte je vycistit body obnovenia.

A nemysli si ze ked oznacis vsetky zlozky ze tam zarata vsetky subory. Ptz na polovicu z nich ma opravnenia len system a ty ich vobec nevidis.

Vyrobca SSD s tym nema nic spolocne. (ten ti poskytuje len celkovu kapacitu ktoru tam mas urcite tiez uvedenu a urcite je spravna :)

Vycisteni COHO si robil? Pisal som odstranit body obnoveni na 2.karte je na to tlacitko.

Ked to nepomoze tak si uz nainstaloval 50GB programov (alebo 30GB programov a 20GB ma Win). Pripadne mas zbytocne velku virtualnu pamat (ovl.panely-system-karta vykon) a mas zapnutu podporu spanku (tym padom musi byt na C: subor velkosti celej RAM, co je niekolko GB)