Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Herní" notebook do 15 000

Zdravím. Chystám se o prázdninách na brigádu a rád bych si před nástupem na střední školu (obor IT) koupil notebook. Měl by se pohybovat v rozmezí 10-15 000 korun. Budu ho potřebovat jak do školy,tak na denní použití (Internet,hraní her). Měl by zvládat hry jako Mafia 2,Skyrim,nebo třeba Battlefield 3 alespoň na střední detaily - nechci notebook ,na kterém nic nerozjedu. Měl by mít úhlopříčku 15.3 a víc a nejlépe grafiku od NVIDIA.(Preferuji ji,ale není nutností). Na hmotnosti mi nezáleží. Ramku 4-8 GB a asi nějakou i5/i7 procesor. Dvoujádro by mělo stačit. Předem děkuji za jakékoliv návrhy a nápady. Rastt

Nedávno jsem vzal tento Asus.
http://www.czc.cz/asus-k55vj-sx069d-hneda/116923/p rodukt
Provedení je obstojné, i když je převážně z plastu. Nic zatím nevrže, neskřípe, drží pěkně pohromadě. Hraju poměrně málo, takže zatím nepozoruji nějaké problémy s přehříváním. Ve Furmarku se teplota GPU zastaví na 80 stupních. Těžko ale říct, jak by dopadl, pokud by byl používán převážně ke hraní. Např. několik hodin denně vypékat vnitřnosti na 80°C, po čase zřejmě i víc, jak dojde k zanesení prachem.. Noťasy na to prostě nejsou. Stačí si projít pár vláken na poradně. Jinak s výkonem jsem velmi spokojený. Za tu cenu, před pár měsící dobrá volba. Nevím jak teď, možná je něco výhodnějšího.