Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nechce naběhnout

Spouštěl jsem jednu gamesu a PC zatuhlo - občas mi nefunguje restart tlačítko, takže jsem to musel vyrvat ze zdi:) Po znovu zapojení se objevilo, zda chci vybrat nouzový režim atd, jenže klávesnice nereaguje. Naběhla úvodní obrazovka načítání windows a PC opět zatuhlo - restart. Teď se vždy objeví "DISK BOOT FAILURE, INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER". Tohle se mi ještě nestalo, kde a s čím mám začít? Dík

No takže změna, nic se nevyřešilo a nevím jestli neodešel harddisk. Problém je zpět a nastane vždy po tom, co se pokusím spustit nějaký program a nebo otevřít soubor uložený na disku. Tváří se to jakoby načítalo, ale okamžitě vytuhne a zbývá jen restart. Nějaký nápad?