Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Taktování procesoru AMD

Zdravím, chystám se přetaktovat si procesor AMD Athlon II X4 640,základní deska Gigabyte GA-7N400 Pro 2, RAM 4GB a chtěl bych se zeptat jestli mi to deska unese a o kolik procent myslíte, že by se zvýšil výkon. Děkuji za odpověď.

Nedá mi to, ale zeptat se musím.
Vážně máte desku http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx ?pid=1678#sp ?
V podporovaných procesorech Athlon II X4 640 nevidím, navíc je tam AGP grafický slot, tak jak jste tam narval HD7770? Máte tam 4GB DDR pamětí?
Pokud opravdu máte tento Athlon a tuto grafickou kartu, tak vyšší výkon nezískáte ničím jiným, než koupením lepšího procesoru a lepší grafické karty.
Nějaké taktování Vám nepřinese asi víc než 2-3 fps...