Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak stáhnout fotky z google naráz?

Dobjej
Na google+ jsou uloženy fotky z tanečního koncertu mládežnice.Když to otevřu a rozkliknu mužu danou fotku co mám zrovna na monitoru stáhnout do komplu.(klik pm uložit)Jak to udělat abych ten pakl cca380 fotek stáhl naráz.Děkuji.
https://plus.google.com/photos/1079768885472875325 84/albums?sort=7

Pokud to není tvůj účet (jakože asi není), tak bych použil tohle: 2

Někde jsem našel, že tam taková možnost kdysi byla, ale Google... :-/

Autor rozesal na pár dní přístupové heslo,aby si zainteresovaní stáhli co potřebují.Jinak bych se tam,ani nedostal,pro veřejnost je to nedostupné.Veřejně tam mají polovinu obrázku.Ta paní co se mnou bydlí si to stáhne po jedné fotce...