Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc nereaguje na Mobil

Dobrý den, koupil jsem si Samsung Galaxy S4 a chtěl bych ho propojit pomocí USB k Pc,
ale problém je v tom že Pc nereaguje. Mám stažené i Kies , ale stále nic.
Zkoušel jsem to asi na 3 jiných Pc a všude to fungovalo normálně, vše naběhlo a mobil se propojil úplně v pohodě. Jinak USB by mělo být v pořádku, protože naběhne Flashka i stará Nokia :D
prosím pomoc už nevím co s tím. díky

To PC na ten mobil vůbec nereaguje?
Je slyšet zvuk při připojení/odpojení?
Píše to něco v oznamovací oblasti (v pravym dolnim rohu)?
Píše to něco v mobilu, když to připojíš?
Je něco vidět v Tento počítač?
Když je mobil připojen, není ve správci zařízení nějaký žlutý otazník?
Máš možnost vyzkoušet jiný kabel?

Ne, PC na mobil vůbec nereaguje
V Pc žádná zvuk slyšet není jen v mobilu
Pravém dolním rohu nic nepíše
Ne v mobilu to nic nepíše
V tento počítač také není nic vidět
Ve správci zařízení žádný otazník není
Originální i jiný jsem zkoušel ale nereagoval ani jeden, ale na jiném Pc to funguje s originálním i jiným.