Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalovani Video_TS

Mam problem s vypalenim stazeneho DVD (z DC)... stahnu si film, ktery ma 4,3 GB, je uz ve slozce Video_TS, v ni jsou soubory .VOB a .BUP. Spustim Nero expres (verze 6.6.0.6),
dam volbu Soubory DVD video, vlozim tam celou slozku filmu a dam dalsi a vypalit. Ted ale nastava problem, protoze mi to vzdy napise "Test kompatibility souboru pro DVD-video selhal. Vytvorene DVD-video nemusi byt prehratelne.Chcete pokracovat? ANO-NE" Jeste v pozadi vidim casovou hlasku, ze Pozadovany soubor "VIDEO_TS.IFO" nebyl nalezen. Kdyz dam ANO, tak se mi vypali jen datove DVD. Neni to jen u jednoho stazeneho filmu, je to u vsech. Jsem zvykly vypalovat v Nero Vision, ale ted mam stazene uz prekodovane filmy ve slozkach VIDEO_TS, tak bych je potreboval vypalit. Muzete prosim poradit?

Je tam ten IFO soubor fyzicky přítomen ? Jestli ne, tak vytvoř kopii
ze souboru VIDEO_TS.BUP a přejmenuj ji na VIDEO_TS.IFO,
od toho tam je. BUPy jsem totožné zálohy IFO souborů.
BTW, při vypalování programem NERO netřeba při volbě Vypálit soubory DVD Video
přetahovat do okna pro vypalování složku VIDEO_TS, ani AUDIO_TS,
bohatě postačí pouze obsah složky VIDEO_TS, tzn. VOB, IFO a BUP soubory !
NERO si všechny potřebné složky vytvoří sám, taky záleží, zda nemáš nějakou
méně povedenou verzi NERA.