Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NeroMix

Mám OS WIN XP. Po instalaci NERO 7.5.0.2 v mém oblíném přehravači NEROMIx vymizí podpora
mp3 a dalším častých zvukových formátů.Po odinstalování NERA a přeinstalování NeraMix je vše OK.Ví někdo jak na to.Díky

a nie je to len tym, ze NERO prevezme("ukradne") asociacie NEROMIxovi nad mp3? podla mna to staci nastavit len v Nerovi(aby mp3 neprehraval) alebo v NEROMIxovi(aby prehraval mp3). alebo blaznivy BFU postup:
1., najprv nainstaluj NERA
2., potom nainstaluj NEROMIx